طرح ملی درمان سندرم بیماری کرونا

به اطلاع مردم عزیز و بزرگوار ایران می رساند، با توجه به شیوع بیماری کرونا و استرس و اضطراب ناشی از احتمال ابتلا شدن به این بیماری در برخی از هموطنان ، گروهی از روانشناسان  و رواندرمانگران متخصص ، در  یک طرح ملی و سراسری ،آمادگی خود را جهت ارایه خدمات مشاوره تلفنی رایگان  به منظور مدیریت  استرس و کاهش اضطراب و نگرانی  مرتبط با این بیماری، به هم میهنان  اعلام کرده اند. لذا کلیه عزیزانی که  با مشکل اضطراب شدید ناشی از احتمال ابتلا شدن به این بیماری مواجه هستند ، می توانند با تماس تلفنی با یکی از این روانشناسان متخصص، از این خدمات  به صورت رایگان بهره مند شوند.  لازم به ذکر است که کلیه همکاران ما در  این طرح ملی، با رویکرد قدرتمند PTC که قویترین روش مقابله با اضطراب است ، خدمات خود را ارایه می نمایند.

نکته مهمی که لازم است هموطنانمان به آن توجه کنند این است که در حال حاضر این طرح فقط برای درمان اضطراب ناشی از بیماری کرونا اجرا می شود و سایر مشکلات روانشناختی را در برنمی گیرد. لذا  با کمال فروتنی ،از تمام عزیزان درخواست داریم  با توجه به  محدود بودن زمان  روانشناسان  این طرح  و زیاد بودن هموطنانی که با این مشکل مواجه هستند، فقط در صورت  داشتن مشکل اضطراب بیماری کرونا با این درمانگران تماس بگیرند و سایر مشکلات خود را   به بعد از خاتمه شیوع بیماری کرونا ، موکول نمایند.

سندرم بیماری کرونا چیست؟

منظور از سندرم بیماری کرونا در اینجا، ترس ،نگرانی و اضطراب مکرر و دایمی شدید در فرد در خصوص مبتلا شدن به بیماری کرونا ،  است . در این حالت فرد کوچکترین نشانه ها را  ، سوء تفسیر کرده و آن را دال بر بیمار شدن خود می داند.

برای مشاهده فهرست درمانگران این طرح ملی، بر روی لینک زیر کلیک کنید .

فهرست درمانگران طرح ملی درمان سندرم بیماری کرونا

۱۳۹۸-۱۲-۲۴ ۱۴:۴۶:۳۰ +۰۰:۰۰