دپارتمانها۱۳۹۸-۹-۲۷ ۱۶:۱۳:۱۷ +۰۰:۰۰

مرکز روان درمانی و روان  شناسی PTC

تماس با ما

نوشته‌های تازه

تلاش برای پوشش همه نیازهای رواندرمانی در دپارتمانها و کارگروه های تخصصی مرکز روان درمانی و روان شناسی  PTC

دامنه فعالیت تخصصی کلینیک رواندرمانی PTC

مشکلات روانشناختی ، مشکلات بسیار شایعی هستند  که اکثر انسان ها به نوعی با آن درگیر می باشند گاهی این  مشکلات در حد درگیریهای ذهنی، عاطفی، هیجانی هستند که  فقط تا حدی فرد را درگیر کرده اند ولی در عملکرد کلی فرد تاثیر چندانی نداشته اند و برخی دیگر کمی گسترش بیشتری دارند و به شکل اختلالات روان شناختی خود را نشان می دهند. وجود این اختلالات در یک فرد دلیلی بر ناکارآمدی یا عدم صلاحیت های فردی یا اجتماعی شخص نیست بلکه مانند هر بیماری دیگر نشانه ای از وجود برخی تعارضات حل نشده در فرد است که  درعملکرد فرد ایجاد اختلال کرده اند.

امروزه اکثر این مشکلات به لطف توسعه علم روان شناسی، به سادگی قابل برطرف کردن هستند و نیازی نیست که فردسالهای سال  از بابت وجود این مشکلات رنج ببرد. مشکلاتی مانند وسواس، افسردگی، اضطراب فراگیر، حملات وحشت (پانیک)، اضطراب اجتماعی ….. مشکلات شخصیتی نظیر اعتماد به نفس پایین و احساس خود کم بینی و ….،مشکلات رایج کودکان نظیر شب ادراری، تیک، ناخن جویدن و… مشکلات مختلف زناشویی ، مشکلات شغلی و تحصیلی و… همگی به کمک دانش روان شناسی نوین  به سرعت قابل  برطرف کردن هستند بنابراین اگر فردی با چنین مشکلاتی دست به گریبان است،سوال بسیار مهم این است که چرا باید  وی و اطرافیانش رنج مربوط به این مشکلات را مدت زمانی طولانی تحمل کنند در حالیکه به سهولت می توان به آنها کمک کرد که از آن رهایی یابند.

دپاتمان های تخصصی در کلینیک رواندرمانی PTC

ما در کلینیک رواندرمانی PTC تلاش کرده ایم با ایجاد دپارتمانها و کارگروههای تخصصی بهترین خدمات  رواندرمانی را  برای شما فراهم آوریم. دپارتمانها و کارگروه های تخصصی شامل :

  1. دپارتمان زوج درمانی که بر روی  حل  مشکلات و تعارضات زوجین در زندگی زناشویی  تمرکز دارد.
  2. دپارتمان بزرگسالان که بر روی درمان اختلالات  و  برطرف کردن مشکلات مختلف فردی بزرگسالان نظیر وسواس، اضطراب فراگیر، پانیک، اختلالات شخصیت و … تمرکز دارد.
  3. دپارتمان کودکان و نوجوانان که بر روی اختلالات رایج کودکان و نوجوانان نظیر شب ادراری، تیک، اختلالات اضطرابی کودکان و …. تمرکز دارد.
  • 55955587- 021

  • 09300459970

  • info@ptc-clinic.ir

۱۳۹۸-۶-۲۸ ۱۶:۳۶:۳۲ +۰۰:۰۰

رواندرمانی-کودکان-و-نوجوانان

 رواندرمانی کودکان و نوجوانان با رویکرد PTC از آنجا که کودکان و نوجوانان هنوز به رشد عقلانی لازم نرسیده اند معمولاً در تمامی رویکردهای روان درمانی ،درمان اختلالات کودکان و نوجوانان با پیچیدگی های زیادی  همراه است. صد  البته در PTC  [...]

۱۳۹۸-۶-۲۰ ۲۰:۱۷:۱۸ +۰۰:۰۰

رویکرد متفاوت زوج درمانی در PTC

مدل جامع زوج درمانی PTC ، یک رویکرد متفاوت زوج درمانی  را ارایه می کند  که  بسیار قوی و کارآمد است. در این رویکرد زوج ها می توانند از ساده ترین مشکلات خود تا پیچیده ترین آنها را  در کمترین زمان  [...]

۱۳۹۸-۶-۲۸ ۱۸:۰۱:۴۱ +۰۰:۰۰

رواندرمانی بزرگسالان

درمان سریع اختلالات روانشناختی در بزرگسالان الف) اختلالات اضطرابی : PTC روش قاطع  و سریع در درمان اختلال وحشت زدگی (پانیک) اختلال وحشت زدگی یا حمله وحشت و یا  اختلال پانیک، حمله حاد شدید اضطراب همراه با احساس مرگ قریب [...]