تماس با ما۱۴۰۰-۳-۱۰ ۲۲:۴۵:۳۸ +۰۰:۰۰

نحوه تماس با کلینیک روانشناسی PTC

 برای دریافت نوبت از  کلینیک روانشناسی PTC جهت مراجعه و درمان، می توانید از طریق صفحه نوبت دهی و تکمیل فرم مربوطه در آن صفحه اقدام کنید.   علاوه برآن، می توانید برای تعیین نوبت از طریق تلفن 09300459970 مستقیماً از دفتر مرکزی کلینیک روانشناسی  و روان درمانی PTC  ، اقدام به تعیین نوبت نمایید .حداکثر ظرف 48 ساعت ،پس از تکمیل فرم نوبت دهی یا تماس تلفنی،  برای شما، نوبت تعیین شده و  از طریق ایمیل  یا تلفن به اطلاعتان خواهد رسید.

همچنین در صورتی که هرگونه نظر، پیشنهاد، انتقاد، یا مطلبی را لازم  می دانید با ما در میان بگذارید، لطفاً از طریق فرم زیر آن را برای ما ارسال نمایید. در صورت نیاز به پاسخ، در اسرع وقت از طریق ایمیل پاسخ آن برایتان ارسال خواهد شد.

سوالات رایج :

در صورتی که هر گونه سوالی در خصوص روش درمانی PTC  یا کلینیک روانشناسی PTC دارید  می توانید  پس از بررسی سوالات رایج که در  ادامه آمده است ، در صورتی که پاسخ خود را دریافت نکردید از طریق شماره تلفن 09300459970 سوالات خود را مطرح نمایید.

1.مدت زمان درمان در روش PTC چقدر است ؟

پاسخ : روش PTC یک روش بسیار سریع الاثر است به طوری که از نظر سرعت درمان در بین تمامی روش های رایج درمانی ممتاز و بی نظیر است ولی با این وجود مدت درمان  برای همه افراد یکسان نیست و بستگی به عوامل متعددی دارد که مهمترین آنها عبارتند از : نوع مشکل مراجع ( معمولاً مشکلات عمیق شخصیتی نسبت به مشکلاتی نظیر اختلالات اضطرابی ، وسواس و … درمان طولانی تری نیاز دارند.) همکاری خود مراجع در انجام تکالیف تجویز شده ( هرچه مراجع نسبت به انجام تکالیف تجویز شده بیشتر همکاری کند سریعتر به نتیجه می رسد) ، همکاری اعضای خانواده و …..

2. هزینه درمان به چه صورتی محاسبه می شود ؟

پاسخ : هزینه درمان بر اساس تعرفه های مصوب سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور محاسبه می شود .

3. آیا هر نوع اختلال یا مشکلی را می توان با روش PTC درمان کرد؟

پاسخ : تمامی مشکلاتی که به وسیله روان درمانی قابل درمان هستند، با روش PTC درمان پذیر می باشند ولی برخی از مشکلات در حال حاضر هیچگونه درمانی  در روانشناسی ندارند و فرد باید  تحت درمان های دارویی  قرار گیرد و یا در مراکز درمانی خاص بستری شود. نظیر  طیف  اختلالات اسکیزو فرنی .  به جز این گروه از بیماری ها، سایر مشکلات توسط روش PTC به خوبی قابل درمان هستند.

4. در دوره کرونا نحوه ارایه خدمات در کلینیک روانشناسی و روان درمانی PTC  حضوری است یا آنلاین ؟

پاسخ : نحوه ارایه خدمات در کلینیک روانشناسی  PTC در دروه شیوع بیماری کرونا، مطابق دستورالعمل های صادره از ستاد ملی مبارزه با کرونا می باشد. به عبارت دیگر در صورتی که اجازه پذیرش مراجع حضوری داده شده باشد  ، پذیرش هم حضوری و هم غیر حضوری (آنلاین) خواهد بود ولی در مواردی که  اجازه پذیرش حضوری داده نشود، خدمات ما فقط به صورت آنلاین  و مجازی ارایه خواهد شد.

فرم تماس با کلینیک روانشناسی و روان درمانی PTC


تایید کنید که ربات نیستید با انتخاب پرچم.

  • 09300459970

  • info@ptc-clinic.ir